Наша історія

Поки що доволі коротка, але насичена. ГО «Цивілістична платформа» було створено в 2019 році й одразу ми поринули у вир правничого життя.

Було започатковано обговорення найбільш гучних правових позицій Верховного Суду, законопроектів, проблем, що виникають в адвокатській, нотаріальній та судовій практиці.

Ми доносимо наші думки до правничої спільноти. А продуктивні дискусії, що відбуваються на вебінарах, конференціях і на шпальтах публікацій, отримують шалену популярність.

Протягом п’яти років було започатковано і видано чотири цикла книг, які видавалися під егідою Цивілістичної платформи – «Проблеми судової практики», «Практична цивілістика», «Коментар ЦК України», «Фокус і ракурс».

Наша місія

Своєю діяльністю ми прагнемо довести, що:

  • освіта – це не сукупність знань, а вміння їх застосовувати;
  • без базових знань вирішення конкретних проблем на практиці не можливе;
  • теорія і практика – два крила цивільного права;

Наші завдання

  • Виведення української цивілістики за вузькі межі існування в лоні лише нашої країни;
  • Досягнення зацікавленості іноземних колег і партнерів у наукових працях українських цивілістів;
  • Популяризація високої професійності і кваліфікації, якісних освітніх стандартів, моральності і етичності серед представників юридичної професії;

Наша візія

Станеш більш освіченим сам – стануть більше освіченими й ті, хто навколо тебе.

Наша місія

Структура організаіцї

Науковий сектор

проведення фундаментальних та прикладних досліджень у сфері цивільного права; організація та участь у клубних (закритих) і публічних заходах (форумах, конференціях, дискусіях, читаннях тощо)

Видавничий сектор

підготовка до видання та сприяння публікації наукової та науково-практичної літератури з цивільно-правової тематики в Україні та за її межами

Навчально-методичний сектор

розробка навчальних курсів, майстер-класів та проведення публічних лекцій, семінарів, інших навчальних заходів для практикуючих юристів, студентів, магістрів, аспірантів та науковців

Надання науково-правових висновків та проведення правових експертиз

надання науково-правових висновків та проведення правових експертиз

З’явилися питання? Поставте їх нам