Право юридичної особи на своє майно: значення для її майнової відповідальності

ГО "Цивілістична платформа", Видавництво ECUS

24 Вересня, 2024 Поділитись:
Контактна особа:
Менеджер
+380997446428
(Telegram, WhatsApp)

Шановні колеги!

Вік живи – вік навчайся! Тому з нового навчального року ми активізувались і на ваші численні прохання запроваджуємо постійно діючий вебінар з тематики корпоративного права. 

Формат наших вебінарів, в яких беруть участь науковець, суддя та практик, себе виправдав. Тож розпочнемо новий “корпоративний серіал”,

Почати я вирішила з однієї з найгостріших проблем, які наразі демонструє нам практика – право на майно юридичних осіб. Звісно, що питання багатогранне, але почнемо.

Там буде і про те, яке ж право все ж таки мають НАКи на своє майно, чи є правочином внесення майна до статутного капіталу товариства та ін.

Чекаємо на вас!

Можете надсилати свої питання заздалегідь. Будемо раді їх опрацювати і подискутувати.

Усім учасникам ми надаємо можливість придбати нашу книгу “Корпоративне право крізь призму судової практики” із 20% знижкою.

Посилання на електронну книгу: Перейти →
Посилання на друковану книгу: Перейти →

 

СПІКЕРИ

🔹 Спасибо-Фатєєва Інна Валентинівна – доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, член-кореспондент Національної академії правових наук України, почесний професор НДІ ПрПіП НАПрНУ, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, член Науково-консультативної ради при Конституційному Суді, арбітр МКАС, засновник видавництва “ECUS”, фундатор ГО “Цивілістична платформа”.

🔹 Ігор Ткач – суддя Великої Палати Верховного Суду.

🔹 Віталій Пацюк – адвокат, партнер юридичної компанії “КПД Консалтинг. Віталій спеціалізується у питаннях корпоративного права, наданні правової підтримки інвестиційної та господарської діяльності. Віталій має більш ніж 20-річний досвід у питаннях злиття та поглинань, інвестування, створення компаній та спільних підприємств. Віталій Пацюк неодноразово відзначався як провідний експерт в питаннях корпоративного права українськими та іноземними рейтингами, зокрема такими як: The Legal 500 EMEA, Best Lawyers in Ukraine і Liga Zakon Awards.

Вартість онлайн-участі:
500 грн
Вартість вебінару в записі:
400 грн

Реєстрація