Шановні колеги!
🛰 Наша організація «Цивілістична платформа» вирішила провести конкурс наукових робіт.
Звісно, може постати питання про те, що стало поштовхом для цього. Відповідь дуже проста: ми намагаємося і для наших книжок, і для нашого журналу, а тепер і для цього заходу відшукувати ті здорові наукові сили, які здатні писати справжні наукові дослідження, бачити проблему та мати змогу запропонувати її вирішення. Попри те, що наразі наукового планктону багато, є й «акули пера», яких ми знаємо, поважаємо і з нетерпінням чекаємо їх наукових праць.
Задля того, щоб корпус справжніх науковців поповнювався, потребуються відповідні заходи. І це не звичні для нас конференції та круглі столи, де далеко не завжди почуєш щось дійсно значиме. Останнім часом їх лавина, часто – мутний потік.
А нам би хотілось, що ті, хто справді прагне до наукових досліджень, був «на п’єдесталі».
Ось для чого цей конкурс.
А до обрання тематики конкурсу нас підштовхнули звернення деяких наших колег, які прагнуть написати статті на сучасну і злободенну тему, пов’язану з різними технологіями в праві. Навіть вже є черга для публікацій в журналі «Цивілістична платформа», номер 4 якого ми ї присвятимемо цьому. Переможці конкурсу будуть мати змогу опублікуватися в цьому номері журналу.
Запрошуємо всіх, хто цією тематикою хворіє, до участі в нашому конкурсі.
Це можуть бути наукові розвідки у сфері реєстрації прав та осіб, баз даних, диджіталізації в корпоративній сфері, в сфері судочинства… Я навіть не буду перелічувати всі ті сфери, де наразі затребувані новітні технології. Їх тьма. А наукових пошуків – кіт наплакав.
Тож давайте заповнювати разом цю прогалину.
Початок конкурсу оголошується з 2 вересня 2024 р.
Роботи на конкурс приймаються протягом двох місяців – до 31 жовтня 2024 р.
Із положенням конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/OeQV2igQ
У Конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, молоді вчені (віком до 35 років), провідні вчені (без вікових обмежень).
Жанр робіт різниться для кожної номінації:
– для студентів – есе і тези;
– для аспірантів і молодих вчених – наукова стаття обсягом до 20 тис. знаків з урахуванням пробілів.
– для провідних вчених – наукова стаття обсягом до 40 тис. знаків з урахуванням пробілів.
Конкурсні роботи аспірантів та студентів мають містити посилання на наукового керівника та його рецензію.
Від однієї особи приймається не більше однієї роботи у кожній номінації.
Мінімальна кількість робіт у кожній номінації – 2 роботи різних авторів. За умови отримання лише 1 роботи у номінації, Конкурсна комісія приймає рішення про те, що конкурс за цією номінацією не відбувся.
Із положенням конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/OeQV2igQ